Xiaomi Głośnik Bluetooth Speaker

189.90

Nowy głośnik Bluetooth od Xiaomi to aluminiowa obudowa w 4 atrakcyjnych kolorach, bateria 1,500mAh która sprawi, że gra nawet do 8 godzin oraz gniazdo AUX sprawiają, że wypady nad jezioro, grilla czy zwykłe nudne popołudnie w ogrodzie przepełnione będą ulubioną muzyką najlepszej jakości.

Producent:

Wyczyść

Opis

Głośnik Xiaomi Bluetooth Speaker

xiaomi-mi-bluetooth-speaker-003

Wygląd

Najnowszy przenośny głośnik Xiaomi Bluetooth Speaker to doskonałe urządzenie pozwalające zabrać najwyższej jakości muzykę wszędzie tam gdzie tego potrzebujemy. Wbudowane gniazdo AUX sprawia, że urządzenie jest znacznie bardziej funkcjonalne od swojego poprzednika. Obudowa wykonana jest z aluminium w 3 interesujących wersjach kolorystycznych, co zapewnia wygląd godny klasy premium, jak zwykle w słusznej cenie!

xiaomi-mi-bluetooth-speaker-002
Wielkości piórnika

Tak samo jak poprzednik – nowy głośnik jest również przystosowany do odbierania rozmów telefonicznych i prowadzenia rozmowy bez trzymania telefonu przy uchu. W testach głośności urządzenie generuje dźwięk do 90dB.
Głośnik Bluetooth posiada korpus z aluminium i wymiary 168 x 24,5 x 58mm. To też waży zaledwie 270 gramów. Do wszystkiego producent dorzuca eleganckie etui z wysokiej jakości materiału – wszystko dla bezpieczeństwa naszego urządzenia.

xiaomi-mi-bluetooth-speaker-09 xiaomi-mi-bluetooth-speaker-11

Dodatkowe informacje

Kolor

Złoty, Różowy, Niebieski

Producent

Xiaomi

Bluetooth

v 4.0

Zasięg

10m

Zasilianie

wbudowana bateria

Pojemność baterii

1500 mAh

Wymiary

16,8 x 2,45 x 5,8cm

Czas pracy

10 godzin