Mi Selfie Stick

44.90

Mi Selfie Stick dzięki korzystaniu z 3,5 milimetorowego jack nie wymaga parowania z urządzeniem, wystarczy podłączyć i możesz robić zdjęcia dzięki wbudowanemu przyciskowi migawki! Kijek rozkłada się na długość 70cm, a po złożeniu bez problemu zmieści się w każdej torebce czy plecaku. Wysokiej jakości, antypoślizgowy uchwyt i Obrotowa głowica 270°.

Producent:

Wyczyść

Opis

Mi Selfie Stick


Podłącz i rób zdjęcia

Mi Selfie Stick korzysta z 3.5-milimetrowego złącza jack dzięki czemu parowanie przez bluetooth czy baterie nie jest potrzebne. Wystarczy podłączyć i robić zdjęcia za pomocą przycisku migawki.

Lekki i wytrzymały

Rozkładający się do 70 cm drążek z piaskowanego aluminium z 6 przedłużeniami z systemem blokady. Posiada także obrotową o 270 stopni głowice oraz antypoślizgowy uchwyt. Kijek posiada także specjalny otwór, w który można schować kabel, co zapobiega jego zerwaniu podczas przenoszenia.

Kompatybilność

Kompatybilny z wszystkimi modelemi Xiaomi i telefonami z Androidem (w niektórych modelach konieczne wprowadzenie dodatkowych ustawień) oraz telefonami Apple (niekompatybilne z modelami bez złącza jack 3.5mm – iPhone 7 i wyższe).

 

Dodatkowe informacje

Kolor

Biały, Czarny

Łączność

Kabel Jack 3,5mm

Materiał

Piaskowane aluminium

Dodatkowe informacje

6 przedłużeń
Rozkładany do 40cm
Obrotowa rozkładana głowica 270°

Waga

132g