Pełne szkło hartowane, Full Glass Cover Xiaomi Redmi Note 4 EU / Note 4X

39.90

Szkło hartowane firmy Mocolo które pokrywa całą przednią część smartfona. Jest wykonane z wysokiej jakości szkła 2.5D o twardości 9H. Grubość osłony jest dobrana optymalnie aby chronić cały ekran jednocześnie nie wpływając na przejrzystość obrazu czy działanie ekranu dotykowego. Osłona pękając tworzy pajęczynę i nie rozpada się na ostre niebezpieczne kawałki. Nie odstaje i pozwala na pełną funkcjonalność przycisków, czujników i pozostałych komponentów telefonu. Perfekcyjnie dopasowane do Redmi Note 4 wersji EU oraz Note 4X z procesorami Snapdragon (nie pasuje do Note 4 z procesorem Mediatek).

Producent:

Wyczyść

Opis

Pełne szkło hartowane
Full Glass Cover
Xiaomi Redmi Note 4 EU / Note 4X

 

Szkło hartowane jest cienkie i twarde dzięki czemu bardzo dobrze chroni telefon przed zarysowaniem i uderzeniami, a jednocześnie jest niewyczuwalne. Chroni całą przednią część telefonu. Dzięki specjalnej powłoce zapewnia ochronę przed drobinami tłuszczu i odciskami palców. Zaokrąglone krawędzie są idealnie dopasowane do ekranu i niwelują ryzyko odprysków, są także bardzo wygodne i nie odstają od telefonu.

  • szkło o twardości 9H
  • zaokrąglone krawędzie 2.5D
  • chroni cały ekran
  • idealnie przejrzyste i perfekcyjnie dopasowane do telefonu
  • odporne na uderzenia, zarysowania, upadki – doskonale ochroni telefon
  • produkt fabrycznie nowy, z kompletem akcesoriów do montażu oraz w bezpiecznym opakowaniu
  • Perfekcyjnie dopasowane do Redmi Note 4 wersji EU oraz Note 4X z procesorami Snapdragon (nie pasuje do Note 4 z procesorem Mediatek).

 

 

Dodatkowe informacje

Waga

10g (wraz z opakowaniem)

Twardość

9H

Grubość

0.26mm

Kolor

Czarny, Złoty, Biały