Szkło hartowane 9H 0.2mm Nillkin Amazing H+ PRO Xiaomi Redmi Note 4 / Note 4X

39.00

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

H+ PRO to najlepsza dostępna seria szkieł produkowanych przez firmę Nillkin. Są one niezwykle cienkie, wytrzymałe oraz nieco bardziej elastyczne, co zwiększa ich wytrzymałość i ułatwia montaż. Szkło dopasowane wycięciami do modelu telefonu, jego twardość to aż 9H, a grubość wynosi zaledwie 0,2 mm. W opakowaniu znajdziesz niezbędne akcesoria umożliwiające łatwy montaż szkła. Nillkin Amazing H+ PRO z jednej strony jest pokryta klejem krzemowym, co sprawia że montaż nie przysparza kłopotu, a szkło przylega bardzo dobrze do urządzenia. Krawędzie szkła wykonane są w technologii 2.5D, co sprawia, że jest miłe w dotyku i świetnie wygląda.

Firma Nillkin zadbała także o przyjemne korzystanie z telefonu po zamontowaniu szkła. Po nałożeniu nie odczujemy dyskomfortu w postaci obniżonej czułości dotyku czy gorszego poślizgu.

Twardość 9H (można porównać do diamentu) zapewnia doskonałą ochronę Twoje wyświetlacza. Szkło jest należycie twarde, a jednocześnie odpowiednio kruche, aby w razie uszkodzenia i pęknięcia przejęło całą energię uderzenia nie pozwalając na uszkodzenia ekranu. Szkło pokrywa wyłącznie płaską część ekranu.

Dedykowane dla Xiaomi Redmi Note 4X / Note 4 (dla wersji z procesorem Snapdragon)

Cechy Nillkin Amazing H+ PRO:

  • idealne dopasowanie do smartphona
  • maksymalna przezroczystość szkła
  • grubość zaledwie 0,2mm
  • skuteczna ochrona przed zarysowaniami
  • Zestaw akcesoriów do montażu
  • folia ochronna na tylną obudowę telefonu i aparat