Waga Xiaomi Mi Smart Scale

149.90

Xiaomi Mi Smart Scale to inteligentna waga od Xiaomi. Posiada wbudowany wyświetlacz LED oraz Bluetooth 4.0. Komunikuje się z dedykowaną aplikacją na smartfony która w przystępny sposób prezentuje zgromadzone dane oraz obliczone statystyki.

Producent:

Brak w magazynie

Chcesz otrzymać powiadomienie jak tylko produkt będzie dostępny?

Opis

Waga Xiaomi
Mi Smart Scale

Precyzja

Mierzy najmniejsze zmiany w wadze dzięki czujnikom wysokiej czułości wykonanym ze stali manganowej. Trzy różne algorytmy zostały użyte do zbierania oraz interpretacji danych, co skutkuje w zmniejszeniu błędu nawet o połowę względem wag z porównywalnej półki cenowej.
Możliwy pomiar w kilogramach, funtach oraz katiach*.

* Tradycyjna chińska jednostka miary 😉

Obserwuj zmiany

Duże zmiany biorą się z małych kroków. Sprawdź wagę rano, po treningu oraz po posiłku.  Obserwuj zmiany za pomocą aplikacji na smartfona i kontynuuj stabilny rozwój ku dobrej kondycji.

Śledź swoje postępy

Aplikacja na smartfona dostarcza prosty i elegancji interfejs wraz z wykresem postępów oraz innymi statystykami. Dostosuj swój plan ćwiczeń oraz dietę za pomocą kalkulatora BMI. Mi Scale może zapisać nawet 800 pomiarów we wbudowanej pamięci.

play-storeapp-store

Wytrzymałość

Mi Smart Scale posiada design który czerpie inspiracje wprost z nowoczesnej architektury. Zbudowany z wytrzymałego hartowanego szkła o przeźroczystości 91.5% na głównym panelu. Wypolerowane szkło oraz dopieszczona tekstura świetnie komponuje się z każdym wnętrzem.

Wbudowany wyświetlacz

Wyświetlacz pozostaje ukryty do czas aż wejdziesz na wagę. Elegancki wyświelacz złożony z 161 diod LED automatycznie dostosowuje swoją jasność do oświetlenia i warunków panujących w pokoju.

Dokładnie sprawdzony

Rygorystyczne testy którym został poddany Mi Scale zapewniają, że wypolerowane szkło nie pęknie nawet gdy coś przypadkowo na nie spadnie. Bateria jest dokładnie zabezpieczona i szczelna obudowa chroni przez dostawaniem się kurzu oraz włosów do środka.

Wciąż udoskonalany

Synchronizuj dane lub aktualizuj oprogramowanie poprzez alikację Mi Fit na Twoim telefonie. 4 baterie AA wystarczą na rok pracy dzięki energooszczędnej technologii Bluetooth 4.0.

Dodatkowe informacje

Wymiary

300mm x 300mm x 28.2mm

Waga

1.9kg

Kolor

Biały

Przedni panel

Szkło hartowane

Tył

ABS

Zakres

5kg – 150kg

Dokładność

50g

Jednostki miary

Kilogramy, funty, katie

Kalkulator BMI

Tak (wymaga aplikacji na smartfona)

Bluetooth

4.0

Zasilanie

4x baterie AA