Promocja!

Xiaomi Mi Band 2

114.90 99.90

Nowa wersja Mi Band 2 ma OLED oraz panel dotykowy, który daje jeszcze więcej możliwości użytkowania. Za jednym dotknięciem palca dowiedz się takich informacji jak: pokonany dystand, czas trwania wysiłku, tętno, temperatura ciała a także wiele innych. Inteligentna technologia reaguje na ruchy. Podnieś rękę a bransoletka pokaże aktualną godzinę – stylowe połączenie opaski monitorującej i zegarka.

Producent:

Wyczyść

Opis

XIAOMI MI BAND 2

Monitoruj każdy swój krok!   

W porównaniu z poprzednią generacją Mi Band, nowe urządzenie Mi Band 2 jest oparte na doskonalszej technologii. Teraz, każdy Twój krok będzie wyraźnie wyświetlany na ekranie, dzięki czemu możesz śledzić swoje postępy każdego dnia. Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu i tętna teraz możesz jeszcze dokładniej zaplanować swój trening!

Siedzący tryb życia?

Z Mi Band 2 to już nie problem! Urządzenie można bowiem ustawić tak, aby samo przypominało o regularnym wysiłku fizycznym, zdrowej przerwie w pracy czy też pobudzającym krążenie spacerze w dowolnej porze dnia!

Zintegrowana z Tobą

Teraz możesz odblokować tracker szybciej i łatwiej- dzięki aplikacji zainstalowanej na telefonie z systemem Android, możesz założyć swoje własne konto w celu odblokowania Mi Band 2 w ułamek sekundy – za sprawą jednego odcisku palca, jakież to wygodne! Gdy smartfon odbiera połączenie przychodzące, wiadomość lub powiadomienie, nowy Mi Band 2 będzie wibrował, nawet wtedy, gdy telefon jest zajęty czymś innym.

Zaawansowana technologia w małej opasce!

Weź prysznic, biegaj w ciepłym letnim deszczu albo pójdź na basen nie martwiąc się o swoją opaskę Mi Band 2, ponieważ międzynarodowy standard IP67 sprawia, że urządzenie jest całkowicie odporne na wodę, kurz i zabrudzenia! Tracker także jest zabezpieczony od potu, olejów i innych czynników korozyjnych. Za doskonały wygląd odpowiadają użyte podczas produkcji wysoce zaawansowane rozwiązania technologiczne, takie jak formowanie wtryskowe i działania promieniowaniem UV. Dzięki temu wyświetlacz i jego funkcje pozostają maksymalnie ergonomiczne, a przy tym są odporne na zarysowania i odciski palców. Dzięki zintegrowanemu wyświetlaczowi OLED można uzyskać dostęp do danych za pomocą jednego dotknięcia palcem. Jednocześnie energooszczędna inteligentna technologia pozwoli Ci korzystać z trackera przez dłuższy czas bez ładowania.

Komfort i wygoda

Nowa konstrukcja Mi Band 2 ma pierścień blokujący, który ściśle utrzymuje rdzeń w opasce, dzięki czemu jest mniejsze ryzyko zgubienia go podczas nawet najintensywniejszego treningu! Ponadto zapięcie paska ma jednolitą konstrukcję, co również zmniejsza prawdopodobieństwo utraty sprzętu. Nowy materiał, z którego wykonano opaskę, jest miękki w dotyku. Dzięki czemu prawdopodobnie nie będziesz chciał zdjąć go już nigdy! Ekologiczny hypoalergiczny materiał Mi Band 2 nie blokuje oddychania skóry, co zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia odczynów alergicznych pod paskiem.

Sprawdzony w każdych warunkach!

Aby mieć pewność, że opaska nie zawiedzie w różnych warunkach, poddano go różnorakim testom w celu sprawdzenia jego możliwości:

  • 128 godzin w temperaturze 70 ° C
  • 128 godzin w temperaturze od -20 ° C
  • 12 swobodnych upadków z wysokości 1,2 metra na twardą powierzchnię
  • Test 24-godzinny ochrony IP6

 

Dokładniejsza aplikacja

Zaktualizowana aplikacja do Xiaomi Mi Band 2 jest bardziej zoptymalizowana, dzięki czemu dokładniej śledzi tętno, kroki, fazy snu, zmianę wagi, itp. Rozszerzone dane w menu „Statystyka” pozwolą Ci dowiedzieć się więcej o Twoim ciele, a także wyświetlić wszystkie cechy dla wybranego okresu – dnia, tygodnia, czy miesiąca. To pozwoli zobaczyć Twoje postępy, które zainspirują Cię do ciągłego rozwoju!

Dodatkowe informacje

Waga0.015 kg
Wymiary21 x 1.5 x 5 cm
Kolor

Czarny

Funkcje

Odblokowanie telefonu
Fitness Monitor
Monitoring Snu
InteligentnyAlarm
Pomiar przebytego dystansu, spalonych kalorii, ilości kroków
Pulsometr
Pobudzacz aktywności

Wyświetlacz

0,42″ OLED

Wodoodporność

Tak – IP67

Waga i wymiary

Waga: 15 g
Głowna część 7g
Długość paska 15,5-21 cm

Łączność

Bluetooth 4.0

Aplikacja

MiFit (w j. polskim) lub inne dedykowane
iOS 7.0 (i wyżej)
Android 4.4 (i wyżej)
Windows phone

Bateria i czas pracy

70 mAh
do 20 dni po jednym naładowaniu baterii

Tolerancja cieplna

-20 do 70 "C

Skład zestawu

Gumowa opaska oraz monitor aktywności Mi Band 2 (kol. czarny)
Kartonik
Ładowarka
Instrukcja