Xiaomi Mi Power Bank 10000mAh PRO

139.90

Nowy powerbank od Xiaomi okraszony dopiskiem PRO z pewnością zasługuje na to miano. Ulepszona i jeszcze bardziej dopracowana wersja powerbanku o pojemności 10 000mAh została wyposażona w port USB typu C, możliwość szybkiego ładowania w obie strony oraz ładowanie bardzo niskim natężeniem. Piękna i bardzo smukła obudowa bez problemu zmieści się w kieszeni, dzięki czemu nigdy nie zabraknie Ci energii gdziekolwiek się udasz i będziesz mógł cieszyć się swoim smartfonem, tabletem czy innymi przenośnymi urządzeniami nie martwiąc się o stan baterii.

Producent:

49 w magazynie

Opis

Mi Power Bank
10 000mAh  PRO


powerbank-10000p-kabeldUSB typu C

Wersja PRO powerbanku od Xiaomi obsługuje port USB typu C, pozwala on na łatwe oraz szybkie ładowanie urządzeń i wykorzystanie złącz znajdujących się w nowych telefonach Xiaomi czy Macbook’u. Posiada również standardowe wejście USB dzięki czemu powerbank bez problemu będzie współpracował z pozostałymi urządzeniami dostępnymi na rynku.


  Niesamowicie smukły

powerbank-10000p-intro

Bardzo gęste akumulatory litowo-jonowe pozwoliły znacząco zmniejszyć rozmiar urządzenia. Jego grubość to jedynie 12.58mm, co oznacza spadek o 42% w porównaniu z klasycznym modelem 10 000mAh i osiągnięcie wymiarów porównywalnych z wymiarami słabszego dwa razy modelu 5000mAh. Tak niewielka grubość sprawia, że jest bardzo wygodny i z łatwością zmieści się w torbie czy kieszeni.


powerbank-10000p-3Szybkie ładowanie

6 godzin3.5 godziny
standardowe 5V/2Aszybkie ładowanie 18W

Czas jest bardzo ważny, z tego też powodu Xiaomi udostępniło możliwość szybkiego ładowania z wykorzystaniem 18W. Przyspiesza to proces ładowania powerbanku aż o 40%!

2 godziny
30 minut

 1 godzina
50 minut
standardowe 5V/2Aszybkie ładowanie 18W

Działa to również w drugą stronę. Dla przykładu prędkość ładowania Mi Note z użyciem technologii szybkiego ładowania zwiększa się o 25%.

*Wyniki badań laboratoryjnych, rzeczywiste dane mogą się różnić


Ładowanie mikroprądempowerbank-10000p-opaska-sluch

Wystarczy dwa razy nacisnąć przycisk Power aby rozpocząć dwugodzinny proces ładowania mikro prądem. Możesz w ten sposób naładować swoje drobne urządzenia przenośne, których nie można naładować w sposób tradycyjny.


Szereg zabezpieczeń

Powerbank posiada aż dziewięć ochronnych układów scalonych wykonanych przez Texas Instruments. Zapewniają one inteligentne sterowanie procesem ładowania oraz rozładowywania, dla większego bezpieczeństwa i lepszej wydajności.


Zoptymalizowana wydajność ładowania  oraz rozładowywania

Światowej klasy układy scalone to nie tylko bezpieczeństwo ale również wydajność i trwałość. Usprawniają one proces ładowania jak i rozładowywania, stabilizując napięcie oraz zwiększając współczynnik konwersji aż do 93%!

 Współczynnik konwersji Min. rzeczywista pojemność na wyjściu
 93% 7000mAh

*Wyniki badań laboratoryjnych, rzeczywiste dane mogą się różnić


Kompatybilnośćdevice-mi44

Powerbank może pracować z bardzo szerokim zakresem urządzeń, automatycznie dostosowując poziom ładowania zależnie od podłączonego urządzenia. Jest kompatybilny ze smartfonami oraz tabletami od Mi, Apple, Samsunga, HTC, Google oraz BlackBerry, a także z wieloma kamerami cyfrowymi czy przenośnymi urządzeniami do gier.

device-iphone-one-ipad


Elegancki design

  • Gładkie, zaokrąglone krawędzie są bardziej ergonomiczne i pozwalają na wygodny uchwyt,
  • Anodyzowanie powierzchni sprawia, iż urządzenie jest odporne na blakniecie, ścieranie czy korozję,
  • Precyzyjne wykonanie zapewnia obróbka CNC, a piaskowanie przysłużyło się nienagannej gładkości,
  • Powerbank został wyposażony w przycisk restartujący, diody wskazujące poziom naładowania oraz porty USB.Jak sprawdzić oryginalność?

Wystarczy wejść na stronę mi.com/verify i wpisać 20 cyfrowy kod z plomby umieszczonej na na opakowaniu przez producenta.

plomba-sprawdz


Dodatkowe informacje

Moc

10 000mAh

Wymiary

128,5 * 75 * 12.6mm

Waga

223 g

Kolor

Grafit

Czas ładowania

3.5 godziny z mocą 18W (napięciem/prądem 9V/2A) i standardowym kablem
5.5 godziny z mocą 10W (napięciem/prądem 5V/2A) i standardowym kablem

Typ baterii

Polimerowy akumulator litowo-jonowy

Prąd wejścia

12V 1.5A / 9V 2A / 5V 2A DC

Prąd wyjścia

12V 1.5A / 9V 2A / 5V 2A DC

Napięcie wejścia

12V / 9V / 5V DC

Napięcie wyjścia

12V / 9V / 5V DC

Detekcja podłączenia

Automatycze wykrycie urządzenia

Zabezpieczenia

Zabezpieczenie przed zbyt dużym napięciem (wejście i wyjście), zbyt dużym prądem (wejście i wyjście), zwarciem, przegrzaniem podczas ładowania i rozładowywania za pomocą oporowego czujnika temperatury (PTC).

Ochrona rozładowywania

Wybudzanie przy podłączaniu do ładowania

Pojemność nominalna

3.6V/10000mAh

Temperatura ładowania

0℃ – 45℃

Temperatura rozładowania

-20℃~+60℃

Skład zestawu

Powerbank
Kabel
Adapter USB typu C
Instrukcja