Xiaomi Mi Power Bank 20000mAh 2 generacja

154.90

Nowa generacja największego obecnie powerbanku od Xiaomi. Jest jeszcze wydajniejszy i poręczny. Posiada funkcję szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 dzięki której jeszcze szybciej naładujesz wszystkie urządzenia, jak i również sam powerbank. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie i cieszyć się niemal nieograniczoną energią dla Twojego smartfona, tebletu czy innych przenośnych urządzeń. Powerbank posiada dwa wyjścia USB dzięki którym możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie, diody informujące o stanie baterii, a to wszystko zamknięte w małej, wytrzymałej i poręcznej obudowie.

Producent:

38 w magazynie

Opis

Xiaomi Mi Power Bank

20000mAh 2 generacja


Dwa porty USB

Za sprawą podwojonego portu USB możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie lub dzielić się energią z innymi. Z maksymalnym prądem wyjścia 5.1V/3.6A to zupełnie nowy poziom szybkiego ładowania.


Ogromna pojemność

Wysokiej klasy akumulatory litowo-polimerowe renomowanych producentów zapewniają zasilanie na długie godziny, a dzięki akumulatorom o dużej gęstości energii wszystko to mieści się w bardzo małej, poręcznej stylowej obudowie. W nowej generacji została ona dodatkowo lekko zmniejszona.


Szereg zabezpieczeń

Powerbank posiada aż dziewięć ochronnych układów scalonych wykonanych przez Texas Instruments. Zapewniają one inteligentne sterowanie procesem ładowania oraz rozładowywania, dla większego bezpieczeństwa i lepszej wydajności.


 

Nowa generacja

 

 

 

Nowa generacja powerbanku od Xiaomi używa zaawansowanych technologii od ATL oraz Lishen co pozwoliło uzyskać jeszcze mniejszą wagę i lepsze osiągi.

*Wyniki badań laboratoryjnych, rzeczywiste dane mogą się różnić

 

 


 Super szybkie ładowanie
Quick Charge 3.0

Szybkie ładowanie Quick Charge 3.0 od Qualcomm sprawia, że ładowanie wszelkich urządzeń za pomocą nowego powerbanku Xiaomi jest szybsze niż kiedykolwiek. Również ładowanie samego powerbanku stało się szybsze i zajmuje jedynie 6.2 godziny.

*Wyniki badań laboratoryjnych, rzeczywiste dane mogą się różnić


Bardzo lekki

Powerbank waży jedynie 330.5g, to 19% mniej niż dwa powerbanki o pojemności 10000mAh, a co za tym idzie jest znacznie bardziej poręczny.


Ładowanie mikroprądem

Nowy powerbank od Xiaomi wspiera ładowanie mikroprądem dzięki czemu współpracuje z wieloma drobnymi urządzeniami których nie można ładować w tradycyjny sposób.


Kompatybilnośćdevices

Powerbank może pracować z bardzo szerokim zakresem urządzeń, automatycznie dostosowując poziom ładowania zależnie od podłączonego urządzenia. Jest kompatybilny ze smartfonami oraz tabletami od Mi, Apple, Samsunga, HTC, Google oraz BlackBerry, a także z wieloma kamerami cyfrowymi czy przenośnymi urządzeniami do gier.


Precyzyjne wykonanie

  • Piękna, wytrzymała obudowa, wykonana z przyjaznego dla środowiska plastiku (PC + ABS),
  • Antypoślizgowa powierzchnia, odporna na zarysowania,
  • Precyzyjne wykonanie zapewnia obróbka CNC,
  • Powerbank został wyposażony w diody wskazujące poziom naładowania oraz dwa porty USB,
  • Wytrzymały na temperaturę aż do 90℃,
  • Nowa generacja została wyposażona w jeszcze bardziej ergonomiczną i wygodną obudowę


Jak sprawdzić oryginalność?

Wystarczy wejść na stronę mi.com/verify i wpisać 20 cyfrowy kod z plomby umieszczonej na na opakowaniu przez producenta.

plomba-sprawdz


Dodatkowe informacje

Moc

20 000mAh

Wymiary

135.5 x 67.6 x 23.9 mm

Waga

330.5g

Kolor

Biały

Czas ładowania

6.2 godzin (9V/2A 12V/1.5A,)
10 hours (5V/2A)

Typ baterii

litowo-polimerowy

Prąd wejścia

5V / 2A
9V / 2A
12V / 1.5A
DC

Prąd wyjścia

5.1V / 2.4A
9V / 2A
12V / 1.5A
DC

Detekcja podłączenia

Automatycze wykrycie urządzenia

Zabezpieczenia

Zabezpieczenie przed zbyt dużym napięciem (wejście i wyjście), zbyt dużym prądem (wejście i wyjście), zwarciem, przegrzaniem podczas ładowania i rozładowywania za pomocą oporowego czujnika temperatury (PTC).

Ochrona rozładowywania

Wybudzanie przy podłączaniu do ładowania

Temperatura ładowania

0℃ – 45℃

Temperatura rozładowania

Wstępna: -10℃ ~ +50℃
Ciągła: -20℃ ~ +60℃

Porty USB

2x USB 2.0, 1x Micro USB

Skład zestawu

Powerbank
Kabel
Instrukcja