Xiaomi Mi Power Bank 20000mAh

139.90

Powerbank o zdumiewającej pojemności 20 000mAh to obecnie największy powerbank oferowany przez Xiaomi. Ogromna moc zamknięta w małym, poręcznym urządzeniu, której starczy na długie godziny. Posiada dwa wyjścia USB, aby móc ładować więcej niż jedno urządzenie w tym samym czasie i dzielić się energią z innymi. Jest smukły i lekki, dzięki czemu bez problemu możesz zabrać go ze sobą wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do gniazdka sieciowego i cieszyć się swoim smartfonem, tabletem, czy innymi przenośnymi urządzeniami bez martwienia się o stan baterii. Posiada również funkcję szybkiego ładowania co pozwoli zaoszczędzić Ci wiele godzin cennego czasu.

Producent:

Wyczyść

Opis


powerbank-20000-2-3Dwa porty USB

Dzięki podwojonemu portowi USB możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie lub dzielić się energią z innymi. Z maksymalnym prądem wyjścia 5.1V/3.6A to zupełnie nowy poziom szybkiego ładowania.


Ogromna pojemność

Wysokiej klasy akumulatory litowo-jonowe renomowanych producentów LG oraz Panasonic zapewniają zasilanie na długie godziny, a dzięki akumulatorom o dużej gęstości energii, bo aż 728Wh/L, wszystko to mieści się w bardzo małej, poręcznej stylowej obudowie.


Szereg zabezpieczeń

Powerbank posiada aż dziewięć ochronnych układów scalonych wykonanych przez Texas Instruments. Zapewniają one inteligentne sterowanie procesem ładowania oraz rozładowywania, dla większego bezpieczeństwa i lepszej wydajności.


Szybkie ładowanie

Nowe podzespoły wykonane przez Texas Instruments pozwalają na bardzo szybkie ładowanie urządzenia, dzięki temu powerbank ładuje się nawet 44% szybciej niż dwa powerbanki o pojemności 10 000mAh. Czas naładowania 11 000mAh to zaledwie 3 godziny, a naładowanie do pełna zajmuje tylko 7 godzin.

*Wyniki badań laboratoryjnych, rzeczywiste dane mogą się różnić


Bardzo lekki

Powerbank waży jedynie 338g, to 18% mniej niż dwa powerbanki o pojemności 10000mAh, a co za tym idzie jest znacznie bardziej poręczny.


Zoptymalizowana wydajność ładowania  oraz rozładowywania

Światowej klasy układy scalone to nie tylko bezpieczeństwo ale również wydajność i trwałość. Usprawniają one proces ładowania jak i rozładowywania, stabilizując napięcie oraz zwiększając współczynnik konwersji aż do 93%!

Współczynnik konwersjiMin. rzeczywista pojemność na wyjściu
 93% 12700mAh

*Wyniki badań laboratoryjnych, rzeczywiste dane mogą się różnićpowerbank-20000-66b


Kompatybilnośćdevices

Powerbank może pracować z bardzo szerokim zakresem urządzeń, automatycznie dostosowując poziom ładowania zależnie od podłączonego urządzenia. Jest kompatybilny ze smartfonami oraz tabletami od Mi, Apple, Samsunga, HTC, Google oraz BlackBerry, a także z wieloma kamerami cyfrowymi czy przenośnymi urządzeniami do gier.

Dodatkowo dzięki wsparciu dla USB typu C możesz ładować nim nawet najnowszego MacBooka.

powerbank-20000-55c


Precyzyjne wykonaniepowerbank-20000-55b-2

  • Piękna, wytrzymała obudowa, wykonana z przyjaznego dla środowiska plastiku (PC + ABS),
  • Antypoślizgowa powierzchnia, odporna na zarysowania,
  • Precyzyjne wykonanie zapewnia obróbka CNC,
  • Powerbank został wyposażony w diody wskazujące poziom naładowania oraz dwa porty USB,
  • Wytrzymały na temperaturę aż do 90℃.

powerbank-20000-77b


Jak sprawdzić oryginalność?

Wystarczy wejść na stronę mi.com/verify i wpisać 20 cyfrowy kod z plomby umieszczonej na na opakowaniu przez producenta.

plomba-sprawdz


Dodatkowe informacje

Moc

20 000mAh

Wymiary

141.9 x 73 x 21.8 mm

Waga

338g

Kolor

Biały

Czas ładowania

~7 godzin

Typ baterii

Polimerowy akumulator litowo-jonowy

Prąd wejścia

12V 1.5A / 9V 2A / 5V 2A DC

Prąd wyjścia

12V 1.5A / 9V 2A / 5V 2A DC

Napięcie wejścia

12V / 9V / 5V DC

Napięcie wyjścia

12V / 9V / 5V DC

Detekcja podłączenia

Automatycze wykrycie urządzenia

Zabezpieczenia

Zabezpieczenie przed zbyt dużym napięciem (wejście i wyjście), zbyt dużym prądem (wejście i wyjście), zwarciem, przegrzaniem podczas ładowania i rozładowywania za pomocą oporowego czujnika temperatury (PTC).

Ochrona rozładowywania

Wybudzanie przy podłączaniu do ładowania

Pojemność nominalna

3.6V/20000mAh

Temperatura ładowania

0℃ – 45℃

Temperatura rozładowania

Wstępna: -10℃ ~ +50℃
Ciągła: -20℃ ~ +60℃

Porty USB

2x USB 2.0, 1x Micro USB

Skład zestawu

Powerbank
Kabel
Instrukcja