Promocja!

Xiaomi Mi TV Box

299.90 254.90

Mi TV Box to niepozorna przystawka do telewizora pracująca na Androidzie 6.0, która pozwala cieszyć się filmami w najwyższej jakości 4k i prędkości 60 klatek na sekundę, a dzięki wydajnym podzespołom możesz niej także grać w wszelkiego rodzaju gry czy używać całej masy aplikacji dostępnych w Google Play. Za sprawą Google Cast możliwa jest transmisja obrazu między Twoim telefonem, tabletem czy laptopem wprost na telewizor, a technologia HDR może polepszyć kontrast i barwę wyświetlanego obrazu. Dodatkowo wyszukiwanie głosowe zwiększa wygodę użytkowania. Jest to oficjalna wersja przeznaczona na rynek europejski.

Producent:

31 w magazynie

Opis

Xiaomi
Mi TV Box

box-6


Niesamowita płynność

Mi TV Box pozwala na odtwarzanie filmów z prędkością 60 klatek na sekundę co daje dwa razy lepszy wynik niż w większości urządzeń tego typu. Obraz dzięki temu jest bardzo płynny, a rozdzielczość nawet 4k zapewnia świetną jakość obrazu nawet na bardzo dużych ekranach.

box-14


Więcej szczegółów z HDR

Lepszy kontrast, żywsze kolory, przejrzysty obraz to wszystko można osiągnąć dzięki technologii HDR, która zapewnia zakres luminancji porównywalny z zakresem jasności widzianym przez ludzkie oko. Technologia ta wymaga telewizora oraz filmów z obsługą HDR.

box-11


Aplikacje na duży ekran

Wszystko wygląda lepiej na dużym ekranie, dzięki Mi Box możesz używać takich aplikacji jak Youtube, Netflix czy całej masy innych aplikacji na androida nie tylko do oglądania filmów i cieszyć się godzinami nieograniczonej rozrywki.

box-8


Google Cast

box-3

Dzięki wbudowanemu w Mi Box ‚Google Cast’ możesz w bardzo prosty sposób przesyłać obraz ze smartfona, tabletu czy laptopa wprost na większy ekran swojego telewizora. Za jednym tapnięciem możesz zacząć przesyłać obraz w jakości HD a w międzyczasie chociażby odbierać rozmowy telefoniczne bez przerywania transmisji.

box-9


Duża wydajność

Wysoka wydajność CPU oraz GPU na pokładzie Mi Box pozwala nie tylko na płynne oglądanie wysokiej jakości filmów, ale także może zmienić Mi Box w mini konsolę pozwalającą na grę w wszelkiej maści gry. Dzięki modułowi bluetooth możesz podłączyć bezprzewodowego pada i bawić się wraz ze znajomymi lub online.

box-12


Wyszukiwanie głosowe

Telewizor który na prawdę Cię słucha. Wystarczy jedynie wypowiedzieć tytuł filmu, czy zapytać o najnowsze filmy akcji a Mi Box wraz z kontrolerem głosowym zajmie się resztą.

box-10


Przestrzenny dźwięk

Obraz wysokiej jakości to jedno, ale dźwięk i muzyka zawarta w filmach to jeden z największych czynników wpływających na odbiór filmu. Dzięki wielokanałowemu dekodowaniu DTS oraz Dolby Digital Plus możesz doświadczyć bardziej dynamicznych i płynnych dźwięków. Tym samym film staje się jeszcze bardziej realistyczny i wciągający.box-5

box-13


Szybka konfiguracja

Bardzo prosta konfiguracja zajmuje tylko 3 kroki.

box-4


Zwycięski design

Wygląd Mi Box zyskał międzynarodowe uznanie dzięki czemu zdobył nagrody Red Dot oraz Good Design za swój nowatorski i praktyczny design.
box-2

Dodatkowe informacje

Kolor

Czarny

Waga

176.5g (+/- 1g)

Wymiary

101 x 101 x 19.5mm

Porty

HDMI 2.0a (HDCP 2.2)
USB 2.0
SPDIF Out / 3.5mm wyjście audio
Zailania

Wi-Fi

Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac, Dual-band Wi-Fi 2.4GHz/5GHz

Bluetooth

Bluetooth: Bluetooth 4.0/3.0
Wspiera głosowe sterowanie poprzez Bluetooth

System

Android TV 6.0

Pamięć

RAM: 2GB DDR3
Flash: 8GB eMMC

Procesor

Quad-core Cortex-A53 2.0GHz

GPU

Mali 450 750MHz

Video

VP9 Profile-2 maksymalnie 4K x 2K @ 60fps
H.265 HEVC MP-10 w L5.1, maksymalnie 4K x 2K @ 60fps
H.264 AVC HPat L5.1, maksymalnie 4K x 2K @ 30fps
H.264 MVC, maksymalnie 1080P @ 60fps
Wspiera HDR10/HLG HDR processing (wymaga aktualizacji oprogramowania)

Dźwięk

DTS 2.0+ Digital Out, Dolby Digital Plus
Dźwięk wielokanałowy 7.1

Zabezpieczenia

Widevine L1 + PlayReady 3.0

Zasilanie

Wejście: 100~240V 50/60Hz
Wyjście: 5.2V, 2.1A

Bateria

2x bateria AAA

Zestaw

Xiaomi Mi Box 4K w wersji Global
Kabel HDMI
Pilot Bluetooth + baterie
Zasilacz
Opakowanie