Xiaomi Roidmi 2s

89.90

Wykonywanie połączeń bez używania rąk, odtwarzanie muzyki, nawigacja, ładowanie telefonu, wszystko to dzięki małemu, lecz bardzo przydatnemu urządzeniu jakim jest Xiaomi Roidmi 2s. Niepozorna ładowarka samochodowa to dużo więcej niż mogłoby się wydawać, wyposażona w moduł bluetooth 4.2 jest w stanie zdalnie połączyć Twój smartfon z samochodwym radiem i głośnikami pozwalając na bezpieczną i przyjemną podróż.

Producent:

Wyczyść

Opis

Xiaomi
Roidmi 2sroidmi-2s-2

Dostępne kolory: Czarny, Biały


Szybkie i bezpieczne ładowanie

Roidmi posiada dwa gniazda USB pozwalające na szybkie ładowanie telefonu, tabletu oraz innych elektronicznych urządzeń. Maksymalny prąd wyjścia to 2.4A na jednym gnieździe i do 3.8A przy obu gniazdach.

roidmi-2s-4


Odtwarzanie muzykiroidmi-2s-3

 

 

Dzięki modułowi bluetooth urządzenie może łączyć się z telefonem i pozwala na słuchanie radia online lub muzyki znajdującej się bezpośrednio na telefonie. Dodatkowo system redukcji szumu sprawia, że przysyłana muzyka jest znacznie lepszej jakości niż przedtem.

 

 


Kompatybilność

Urządzenie jest w pełni kompatybilne z systemami operacyjnymi takimi jak Android oraz iOS. Za sprawą dedykowanej aplikacji, wbudowanego mikrofonu i funkcji rozpoznawania głosu możliwe jest kontrolowanie urządzenia bez użycia rąk. Współpracuje także z większością gniazd samochodowych. Modele, w których może wystąpić problem z kompatybilnością: Peugeot 301, 2008 / Citroen DS3, Elysee / Skoda Fabia. Rapid Spaceback / Toyota Vois / Mazda 2 / Honda HR-V, Odyssey, City, Vezel, Cider, Shuttle / Renault Captur / wszystkie NISSAN, SUBARU / niektóre KIA.

Poniżej znajduje się rysunek przedstawiający kompatybilne gniazdo (po prawej).

Roidmi 2s-15

 


Wysoka jakość

Roidmi został wytworzony z wysokiej jakości materiałów i poddany skrupulatnej obróbce dorównującej procesowi produkcji telefonów. Zapewnia dużą wytrzymałość i bezpieczeństwo.  roidmi-2s-6

Elektroda jest wykonana ze stali nierdzewnej o dużej wytrzymałości, odpornej na korozję. Powierzchnia została wykonana w tej samej technologii co Apple Watch. Średni czas użytkowania to nawet 20 tysięcy godzin podczas których urządzenie jest wyciągane z gniazda średnio 100 000 razy, a USB podłączane jest 500 000 razy.

roidmi-2s-9


Przemyślany design

roidmi-2s-13

Precyzja wykonania to nie tylko wytrzymałość i bezpieczeństwo ale także wygląd. Xiaomi postarało się aby Roidmi było zarówno bardzo funkcjonalne jak i przyjemne dla oka. Pasuje do wystroju każdego auta za sprawą bardzo uniwersalnego wykończenia. Ładowarka została także wyposażona w podświetlenie gniazd USB dzięki czemu ich zlokalizowanie w ciemności nie będzie już problemem.
roidmi-2s-11

Zabezpieczenia

Wysokiej jakości układ scalony od AnaNaviTek gwarantuje dużą wydajność i bezpieczeństwo.

roidmi-2s-8

roidmi-2s-14

Dodatkowe informacje

Kolor

Czarny, Biały

Waga

209g

Wymiary

201 x 107 x 91 mm

Elektroda

Pełny kontakt (Full Contact Type)

Bluetooth

Double-mode 4.2(32 -bit)

Maksymalny rąd wyjścia

Jedno gniazdo: 2.4A
Dwa gniazda: 3.8A

Moc

20W

Redukcja szumu

Tak

Rozpoznawanie mowy

Tak