Promocja!

Yi Dash Camera

349.00 299.90

YI Dash to inteligentna kamera samochodowa. Potrafi ostrzegać o zmianie pasa, odległości od poprzedzającego samochodu. Posiada bardzo szeroki kąt widzenia 165°, wyświetlacz LCD 2.7″, szklany obiektyw i dobrą przysłonę. Tego wszystkiego dopełnia aplikacja na smartfony.

Kamera pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Gwarancja realizowana jest w Polsce przez producenta (JBTS sp. Z o.o.).

Producent:

Brak w magazynie

Chcesz otrzymać powiadomienie jak tylko produkt będzie dostępny?

Opis

Yi Dash Camera

Inteligentny wideorejestrator samochodowy


Zwiększ swoją czujność za kierownicą

Dzięki funkcji ADAS połączonej z alertami głosowymi kamera Yi Dash jest w stanie ostrzec Cię przed zbliżającym się zagrożeniem. Zaawansowany algorytm rozpoznawania obrazu umożliwia wykrycie nieplanowanego opuszczania pasa ruchu, czy zbyt małego dystansu między poprzedzającym Cię samochodem.

 

Funkcje nagrywania

Nagrywanie w pętli wpływa na wygodę korzystania z urządzenia. Nie wydarzyło się nic znaczącego? Nie musisz ręcznie usuwać starych nagrań z karty. Jeżeli skończy się dostępne miejsce kamera zacznie nadpisywać stare pliki.


Panoramiczny ekran LCD 2.7″

Przejrzysty ekran LCD o przekątnej 2.7″ oferuje wysokiej jakości obraz podczas nagrywania lub odtwarzania nagrania z pamięci urządzenia.

Interfejs zbudowany na bazie ikon wraz z szerokimi przyciskami sprawią, że korzystanie z kamery staje się jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne.

back-sUltra-panoramiczne pole widzenia 165°

W celu zminimalizowania efektu martwego pola kamera Yi Dash została wyposażona w szerokokątny obiektyw o polu widzenia 165°. Pozwala to na dokładne monitorowanie trzech pasów ruchu. Wysoka czułość w połączeniu z wysoką rozdzielczością obrazu sprawią, że Twoje nagrania będą wiernie oddawać sytuację panującą na drodze.

ultrawide
angle-icons

Szklany obiektyw 6G

Wykonany ze szkła obiektyw 6G jest odporny na działanie wysokich temperatur. Jest również wyposażony w filtr blokujący fale podczerwone i zmniejszający odblaski.
Twoje nagrania staną się czystsze, ostrzejsze i bardziej realistyczne.


Przysłona F1.8

Największa, dostępna na rynku przysłona F1.8 wraz z sensorem obrazu 3.0 X 3.0m gwarantuje świetną jakość – nawet w nocy. Możesz rejestrować swoje nocne przejazdy bez obaw o widoczność.

quan


Prosty i intuicyjny montaż

Sprytne gniazdo montażowe pozwala na szybkie i wygodne montowanie wideorejestratora w samochodzie. Wystarczy włożyć uchwyt do kamery i przesunąć kamerę wzdłuż gniazda, a urządzenie będzie stabilnie zamocowane w pojeździe i gotowe do rejestrowania trasy.

top2-s


Aplikacja

app-s

 

 

 

Dedykowana aplikacja zwiększa możliwości i komfort korzystania z kamery. Intuicyjny i czytelny interfejs sprawia, że aplikacja jest prosta i wygodna w obsłudze. Można ją pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play i App Store.

Dodatkowe informacje

Kolor

Szary

Procesor

Yi Customized Chip / A12-60 dual core + DSP
Dual MIPS32 24Kec with ASE DSP extension
H.264/AVC Codec, supports encoder BP/MP Level 4.1, HP, Level 4.2, real-time capability for 1080P max 60fps
Audio Codec built-in
3D Noise Reduction, 3A
Supports WDR/HDR functions

Matryca

1/2.7" CMOS Sensor 3.0m unit pixel, 1928×108 effective pixels
Sensitivity: 4.0V/lux-sec

Rozdzielczość

1920×1080 @60FPS
1920×1080 @30FPS
2304×1296 @30FPS (by ISP/Codec Interpolation)

Wyświetlacz LCD

2.7" Graphic 960×240 Dot-matrix delta type TFT LCD

Obiektyw

Szklany obiektyw szerokokątny
Przysłona F1.8
Kąt widzenia 165°

Zasilanie

Ładowarka samochodowa USB (wejście: 10-30V, wyjście: 5V/1A)
Power core: 11.5ft length with Micro USB Connector

Wymiary

74 x 19.4 x 52.4 mm

Pamięć

Obsługa kart microSD o pojemności 8-64GB i klasie 10 lub wyższej. Zalecamy używania kart o wysokiej prędkości (np. odczyt 80MB/s lub wyższy)

Kompatybilne systemy operacyjne

Android/iOS

Żyroskop

Built-in 3-Axis G-Sensor

Mocowanie

Adhesive 3M Mount Bracket

Wi-Fi

2.4GHz 802.11n